Daha Fazla Takipçi Kazanmak için En İyi TikTok Video Fikirleri

Daha Fazla Takipçi Kazanmak için En İyi TikTok Video Fikirleri

Tiktok'u duymuşsunuzdur, çünkü herkes duymuştur. Popüler bir video paylaşım sosyal medya platformudur ve yaratıcı, eğlenceli videolar ile tanınır. Özellikle gençler arasında popülerdir ve Android ve iOS'ta yüz milyonlarca aylık kullanıcıya sahiptir.

Son birkaç yılda kullanım ve popülerlik açısından katlanarak büyüme göstermiştir. İlginç bir şekilde, TikTok'ta paylaşılan video içeriği türü birkaç yıl önce başlangıcından bu yana çok değişti.

TikTok Video Fikirleri

Bu makalede, takipçilerinizi ve popülerliğinizi artırmak için TikTok'ta yayınlayabileceğiniz tüm farklı video türleri hakkında konuşacağız. Hadi başlayalım.

Sosyal Medya Challenge (Meydan Okuma)

Bu noktada insanların çoğunun buz kovası meydan okumasını bildiğini varsayabiliriz. Bunun gibi meydan okumalar birden fazla platforma yayılma ve viral olma eğilimindedir. TikTok söz konusu olduğunda takipçi kazanmak ana hedefinizse, eğitim zorluklarına katılmanız ve profilinizde doğru videoları yayınlamanız gerekir.

Bundan bir adım daha ileri gitmek istiyorsanız, viral olma umuduyla kendi meydan okumalarınızı bile bulabilirsiniz.

Trend Olan Hashtaglere Dayalı Videolar

TikTok içeriğiniz hakkında hızlı bir şekilde daha fazla görüntü elde etmenin bir başka yolu, trend konular etrafında videolar oluşturmaktır. Şu anda TikTok'ta trend olan hashtag'leri arayabilir ve bunlarla alakalı bir video oluşturabilirsiniz. Bu etkilidir, çünkü zaten popüler olan bir şeyi kopyalıyorsunuz, yani gerçekten başarılı olma şansı yüksek olan içerikler hazırlıyorsunuz.

Dans Videoları

Dans videoları, potansiyel olarak TikTok'taki en popüler içerik türüdür. Baktığınız her yerde, her sektörde ve türde dans videoları bulacaksınız. İçerik oluşturucular, dans yeteneklerini sergilemek için her gün TikTok'u kullanıyor ve diğer insanları katılmaya davet ediyor. Dans etmeyi seviyorsanız, özellikle daha fazla takipçi edinmek istiyorsanız, mümkün olan en kısa sürede bu trene binin.

Şarkı Taklitleri (Cover)

TikTok, şarkılarla dudak senkronizasyonu fikrini popüler hale getirdi ve bazen insanlar orijinal müzik videosundan bir sahneyi yeniden yarattı. Nasıl yaklaşmak istediğinize bakılmaksızın, dudak senkronizasyonu videoları TikTok profilinizde daha fazla izleyici ve takipçi edinmenin kesin bir yoludur.

Popüler Diyaloğun Yeniden Canlandırılması

Dudak senkronizasyonu videoları, ünlü film diyalogları dahil edilerek de eklenebilir. En popüler olanlar genellikle diyaloğu komik bir şekilde yeniden canlandırır, ancak bunun sadece bir film diyalogu olması gerekmez. Herhangi bir rastgele konuşma olabilir. Ya tek başınıza yapabilir ya da bir arkadaşınıza katılabilirsiniz. Diyaloğunuzu ne kadar benzersiz ve ilginç hale getirirseniz, o kadar çok görüntü elde edersiniz.

Sevimli Hayvan Videoları

Herkes sevimli bir hayvan videosu izlemeyi sever. Bu konuda gerçekten söylenecek başka bir şey yok; TikTok'ta gerçekten başarılı olmanıza yardımcı olacak popüler bir tür.

Sanat Yapmak

Gelecek vadeden bir sanatçıysanız ve içeriğinizi çevrimiçi olarak yapabileceğiniz her platformda sergileyebilmek istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey sanat yaptığınız bir video kaydetmek, daha hızlı geçmek için hızı artırmak ve yayınlamaktır. video. En iyi yanı, bunu her türlü farklı proje, el işi ve sanat için kullanabilmenizdir. Hatta yaratıcı olan aile üyelerinizi bile kaydedebilirsiniz.

Soruları Bir Şarkıyla Cevaplama

TikTok'ta nispeten yeni bir tren, insanların önce bir soru gösterdiği ve ardından ünlü bir şarkının kapak fotoğrafını kullanarak cevapladığı yerdir. Şarkının adı genellikle sorunun cevabıdır. Aşağıdaki örneğe bakın.

Sakinleştirici / Tatmin Edici Videolar

Bu, aksi takdirde tuhaf veya sıradan görülebilecek bir şeyin, onu izleyen insanları garip bir şekilde sakinleştirebileceği türden bir videodur. Bu tür videolar Instagram, TikTok ve diğer sosyal medya platformlarında çok popüler.

Meyve Kesme

Bu tür bir videoyla, videoyu oluşturan kişi sebzeleri veya meyveleri benzersiz ve orijinal bir şekilde keser. Bu video yararlıdır çünkü insanlara meyve kesmekle ilgili hayat hileleri öğretir, ancak aynı zamanda garip bir şekilde tatmin edici ve aynı zamanda bakmak da güzel.

Seslendirme

TikTok, yeni bir seslendirme özelliği içeriyor, bu da bir video oluşturabileceğiniz ve daha sonra ona yorum ekleyebileceğiniz anlamına geliyor. Bunun gibi bir özellikle birçok farklı olasılık vardır, bu yüzden onunla oynayın ve benzersiz ve orijinal olan ne bulabileceğinizi görün.

Karantinada Yaşam

Çoğumuz hala karantinada kaldığımız için, bu şu anda potansiyel olarak en alakalı video. Bununla ilgili harika olan şey, kilit altındayken sizinle neler olup bittiğini gösteren hemen hemen her videoyu yapabilmenizdir.

Bilimsel Deneyler

Çocukken bilim deneyleri yaptığınızı hatırlıyor musunuz? Eh, eski ekipmanı çıkarmanın ve TikTok profilinize gönderebileceğiniz en sevdiğiniz bilim deneyinin bir videosunu hazırlamanın zamanı geldi. Bu videolar yalnızca izlemesi eğlenceli değil, aynı zamanda bilgilendirici de olabilir ve arkasındaki bilimi anlamazsanız, sihir numarası gibi bile görünebilirler.

Makyaj Videoları

Herkes iyi bir makyajı sever ve makyaj, gardırop değişikliği veya saç modeli olsun, hepimiz onun büyük hayranlarıyız. Bu nişteki en yeni trendlerden biri, insanların tamamen farklı bir görünüme dönüşmeden önce perişan bir şekilde giyinmeye başladıkları güzellik modu filtresidir.

Influencer'larla İşbirliği Yapmak

Tıpkı diğer sosyal medya ağları gibi, Influencer pazarlama da TikTok üzerinde bir etki yarattı. Bu, bir etkileyiciyi videolarınızın bir parçası olmaya davet etme fırsatınız olduğu anlamına gelir ve bu hemen izleyicilerinizde yankı uyandırır. TikTok videolarınızda her türden etkileyicilerle çalışabilir ve onlardan sizin için doğrudan hedef kitlenizle bağlantı kuracak bir video oluşturmalarını bile isteyebilirsiniz.

Öğreticiler

En popüler TikTok videolarından biri öğretici videolardır. Diğer sosyal ağlarda da popülerler, ancak TikTok videoları genellikle doğası gereği kısa olduğundan, çoğu zaman kendi kendini açıklayıcı olmalı ve ek ayrıntıları atlamalı.

Bu, bir sürecin tüm adımlarını gösteren hızlı bir öğretici hakkında yorum yapmak zorunda kalmadan yapmanız gerektiği anlamına gelir. TikTok’un zaman sınırına uymak için işlemi de hızlı bir şekilde ileri alabilirsiniz.

Egzersiz Videoları

Tıpkı öğreticiler ve dans videoları gibi, egzersiz videoları da oradaki tüm ağlarda son derece popüler olan şeylerdir. İnsanlar, en sevdikleri sosyal medya fenomenlerinden ilham almayı ve bunun sonucunda egzersiz rejimlerini denemeyi severler.

TikTok profiliniz fitness endüstrisine girmese bile, profilinize daha fazla takipçi çekmek için kendi kişisel antrenman rutininizi gönderebilirsiniz.

Yemek Pişirme / Yemek Videoları

Yemek yapmayı seven biriyseniz ve bunu evde çok yaparsanız, yemek pişirme videolarınızı TikTok'ta paylaşabilirsiniz. Tam uzunlukta bir yemek pişirme videosunu birkaç saniye içinde sığdırmak kolay olmayacak, ancak en azından kesinlikle deneyebilirsiniz. Tıpkı öğreticilerde olduğu gibi, yorumu bırakın ve videolarınızı zaman sınırına uyacak şekilde hızlıca ileri alın. Yemek yapmayı sevmiyorsanız, yemeyi sevdiğiniz yemeklerin videolarını da yayınlayabilirsiniz.

Freeze-Frame Videoları

Bu tür videolar, TikTok'un bu filtreyi başlatmasından sonra gerçekten popüler olmaya başladı. Bu, bir video karesini dondurup videonuzun arka planı olarak koyabileceğiniz anlamına gelir.

Günlük Hayatınızın Videoları

Öne çıkmak ve görünmek için günlük hayatınızı kullanamayacağınızı kim söylüyor? Öne çıkmak için olağanüstü bir şey düşünmeniz için hiçbir neden yok - günlük hayatınızı TikTok'ta da başarılı olmak için kullanabilirsiniz. En önemsiz şeyler olduğunu düşündüğünüz şeylerden ilham alabilir ve bunları tamamen TikTok için heyecan verici, ilginç videolara dönüştürebilirsiniz.

Canlı Yayın

Son olarak, TikTok yakın zamanda 1000'den fazla takipçiniz varsa, takipçilerinize canlı bir şekilde yapabileceğiniz canlı yayın özelliğini kullanın. Bu, izleyicilerinizle daha samimi bir şekilde bağlantı kurabilmeniz için onlara biraz perde arkasından hayatınıza bakmanın harika bir yoludur.

Son Düşünceler

Umarım, bu yaratıcı TikTok fikirlerinin listesi, kendi TikTok profilinizle başlamanız için ihtiyaç duyduğunuz ilham kaynağı olarak işe yarayacak ve en sevdiğiniz tür etrafında bir takip yaratacaktır. Tatlı noktanı ve kendine özgü tarzını bulabilmek için farklı türlerde videoları denediğinden emin ol.

Bunu bulduğunuzda, ona bağlı kalmanızı öneririz ve aynı anda çok fazla başka türü dahil etmeye çalışmayın. Özellikle tek bir nişle tanınmak istiyorsun, bu yüzden bunun ne olduğunu anlamak için biraz zaman ayır. İyi şanslar!


Diğer makaleler; Diğer Makaleler
TikTok uygulamasında daha kolay yoldan takipçi kazanmak için takipçi satın al. Takipçi satın almak için takipbank.com'un ucuz, kaliteli ve güvenilir hizmetlerini deneyebilirsiniz.