Instagram Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir

Instagram Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir

Sosyal medya uzmanları, başarılı bir Instagram hesabının en büyük iki bileşeninin güçlü bir kullanıcı adı ve tonlarca beğeni olduğunu doğruladı. Bu, Instagram ile ünlü olmanın şaşırtıcı derecede basit reçetesidir.

Bu iki bileşeni göz önünde bulundurarak, instagram beğenilerini satın almak için en iyi yeri sizler için hazırladık. Instagram varlığınızı pek çok otantik beğeni ve mükemmel sloganla geliştirin. Bu hızlı ipuçları, Instagram uygulamasının sunduğu tüm harika araçları nasıl kullanacağınızı öğretecek.

TakipBank'da bizden beğeni satın alarak, Instagram varlığınızın büyüyerek size resimleriniz, videolarınız ve giflerinizle daha fazla insana ulaşma potansiyeli sunmasını sağlayabiliriz.

Bu makalede, Instagram kullanımınızı yenilemek ve tazelemek için en iyi stratejileri tartışacağız. Kullanıcı adı olarak da bilinen Instagram tanıtıcısı, Instagram hesabının kimliğinin önemli bir öğesidir.

Instagram kimlik veya kullanıcı adı, Instagram hesabınızı ilk oluşturduğunuzda oluşturmanız istenen addır. Aynı zamanda hesabınızı tanımlamak için kullanılan addır, böylece diğer Instagram kullanıcıları profilinizi etiketleyebilir veya arayabilir. İyi bir Instagram kullanımı, sosyal medyadaki varlığınızı yapabilir veya bozabilir.

MÜKEMMEL KULLANICI ADI

Instagram kullanıcı adınızı değiştirmenin ilk adımı, markanızı, benliğinizi, şirketinizi veya Instagram'ın tanıttığı her şeyi temsil eden en iyi unvana karar vermektir. Geçiş yapacağınız kullanıcı adına karar vermeniz önemlidir çünkü Instagram kullanıcı adınız, hesabınızın ayırt edici özelliği ve tanınırlığı açısından çok önemli bir unsurdur.

Olası kullanıcı adınız olarak sığabilecek birçok harika başlık, takma ad veya kelime öbeği üzerine beyin fırtınası yapın. Ardından, favori seçeneklerinizi daha kısa bir listeyle daraltın. Çoğu zaman bir kullanıcı adı alınmış olabileceğinden ve bu nedenle kullanılamadığından, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç seçeneğiniz olması gerekecektir.

Mükemmel Instagram kullanıcı adını bulurken, kulağa hoş gelen ve birlikte güzel görünen kelimeleri göz önünde bulundurun. Bu seçenekleri yazarken (veya yazarken), yanlış yorumlanabilecek çift anlamlara dikkat edin. Bu ikili anlamlar harika veya talihsiz olabilir. Bu nedenle, bir arkadaşınız veya meslektaşınızla onları gözden geçirerek kullanıcı adının başkalarına nasıl göründüğünün farkında olduğunuzdan emin olun.

Yaygın bir kullanıcı adı kusuru, estetik göz önünde bulundurulmadan kelimelerin eşleştirilmesidir. Kullanıcı adlarında boşluk olmadığından, Instagram kullanıcıları genellikle kelimeleri ve cümleleri boşluksuz bir başlıkta birleştirir. Bu, bazı durumlarda iyi çalışabilir. Diğer durumlarda, bu aynı zamanda, birinin elini dizüstü bilgisayar klavyesine rasgele sürdüğü gibi, birlikte bulanık görünebilir.

Kelimeleri birleştirirken dikkat edilmesi gereken bir nokta, ilk kelimenin son harfinin bir sonraki kelimenin ilk harfiyle aynı olup olmadığıdır. Bu, o mektubu ikiye katlar ve bu eşleştirilmiş harflere garip bir vurgu yapar. Bu soruna hızlı bir çözüm, bir alt çizgi sembolü eklemektir.

Örneğin "bennasilbirisiyim" çok başarılı bir kullanıcı adı olmayacaktır. İlk kelime "ben" ve ikinci kelime "nasil" aynı birinci ve son harf olan "n" yi paylaştığından, garip görünüyor. Böyle bir şey için daha iyi bir kullanıcı adı “ben_nasil_birisiyim”, “ben_nasilbirisiyim” veya sadece “nasil_birisiyim” olabilir. Bu alternatif kullanıcı adlarıyla, yeni kullanıcı adınızdaki önemli sözcükler çok daha iyi öne çıkar.

KULLANICI ADINIZI DEĞİŞTİRME

Instagram kullanıcı adınızı değiştirme yeteneği çok önemlidir. Belki markanız yön değiştirmiştir. Veya kişisel hesabınız, artık ilişkili olmadığınız tutkuları ve hobileri temsil eder. Tüm bu ayarlamalar doğaldır ve işte Instagram tanıtıcınızı nasıl hızlı bir şekilde yeniden adlandırabileceğiniz.

Aşama 1

Instagram hesabınızdaki profil sayfasına gidin. Bu bölümü, haber kaynağı kaydırmanızın sağ alt köşesinde bulunan profil resminizin bulunduğu daireye tıklayarak bulabilirsiniz. Profil fotoğrafınızı, gönderi sayınızı, takipçi miktarınızı ve tüm gönderilerinizin sırasını görürseniz profil sayfanızda olup olmadığınızı bileceksiniz.

Aşama 2

Biyografinizin hemen altına bakın ve "Profili Düzenle" yazan çubuğu bulun. Bu düğmeye tıkladığınızda Instagram hesabınızda yapabileceğiniz tüm olası değişikliklerin bir listesini görebileceğiniz Profil ayarlarını düzenle sayfasına geleceksiniz. Burada görünen adı, kullanıcı adını, biyografiyi, profil fotoğrafını ve eklediğiniz tüm web sitelerini değiştirebilirsiniz.

Aşama 3

Kullanıcı adı satırına tıklayın. Bunu tıkladığınızda, uygulama sizi yeni kullanıcı adınızı yazabileceğiniz ayrı bir sayfaya götürecektir. Ayrıca, 14 gün içinde orijinal kullanıcı adınıza geri dönebileceğinizi bildiren ayrıntılı bir not da olabilir. Bu uyarıyı belirtirler çünkü kullanıcı adınızı yenisiyle değiştirdiğinizde ve bu 14 gün geçtikten sonra, eski adınız kapılmak üzere olacaktır.

YENİ INSTAGRAM HESABI AÇMAK

Belki Instagram hesabınızı o kadar önemli bir şekilde dönüştürüyorsunuz ki, alternatif bir kullanıcı adından daha fazlasına ihtiyacınız var. Kişisel hesabınızı markanızdan ayırmak veya iki ayrı markayı ayırt etmek bile isteyebilirsiniz. Bu durumda, tamamen yeni bir hesap oluşturmak isteyebilirsiniz.

İyi haber şu ki Instagram, aynı uygulamadan yönetilse bile iki farklı hesaba sahip olmayı çok kolaylaştırıyor. Kişisel Instagram hesabınızı saklamakla ilgileniyor ancak köpeğinizin fotoğrafları için eğlenceli bir alternatif hesap eklemek istiyorsanız, bunu da yapabilirsiniz!

Profil sayfanızda, Instagram kullanıcı adınızın belirtildiği en üstteki alana tıklayın. Buna tıkladığınızda, uygulama sizden orijinal hesabınızı veya artı işaretiyle "Hesap Ekle" yi seçmenizi isteyecektir. Bu artı işaretine tıklayın ve "Yeni Hesap Oluştur" a tıklayın.

Yeni hesabınız takipçileriniz veya beğenileriniz olmadan başlayacak, bu nedenle yeni hesabınızın içeriğinden keyif alabilecek potansiyel kullanıcıları arayarak yeni takipçiler aramanız gerekecek. Yeni profilinizi hızlı bir şekilde başlatmak için harika bir strateji, TakipBank gibi güvenilir siteler aracılığıyla takipçi satın almaktır.

Başarılı bir ayrı hesap oluşturma yolunda ilerlediğinizde, orijinal hesabınızdan alternatif profilinize kolayca geçiş yapabilirsiniz. Hangi hesap profil sayfasında olursanız olun geri dönün, o üst kullanıcı adı başlığına tıklayın ve her iki hesap arasında geçiş yapın.

Tüm bu araçlar, başarılı Instagram hesapları oluşturmak için kullanışlıdır. Tüm bu varlıkları kullanarak sosyal medyadaki varlığınızdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. İyi şanslar ve Instagram'da görüşmek üzere!


Diğer makaleler; Diğer Makaleler