Instagram Nasıl Daha Fazla Beğeni Alınır

Instagram Nasıl Daha Fazla Beğeni Alınır

Her gün milyonlarlarca kullanıcı tarafından sorulan soru aynı: Instagram'da hızlı bir şekilde nasıl daha fazla Beğeni elde edilir?

İster 100, ister 1000, ister bir milyon Beğeniyi hedeflesenizde, öncelik temelde aynıdır. Yani, mümkün olan en kısa sürede çok sayıda Beğeni çekmek.

Devam etmeden önce üzerinde durmamız gereken birkaç gerçek ve rakam:

  • Instagram kullanıcılarının% 63'ü günde en az bir kez giriş yapıyor
  • Instagram kullanıcılarının% 42'si günde birkaç kez oturum açıyor
  • Instagram, 2022'e kadar 45,2 milyon Türkiye'li kullanıcıya ulaşacak
  • Her ay 1 milyar kişi Instagram kullanıyor
  • 250 milyon Instagram kullanıcısı her gün en az bir işletme profilini ziyaret ediyor
  • Her gün 500 milyon kişi Instagram Hikayeleri kullanıyor
  • İnsanların% 62'si Instagram aracılığıyla bir marka veya ürünle daha fazla ilgilenmeye başladı
  • Instagram'ın potansiyel reklam erişimi 849,3 milyon kullanıcı

Hiç kuşkusuz Instagram'da rekabet çok şiddetli. Gönderilerinizin çekiciliğini tonlarca Beğeniyle artırmak asla kötü bir fikir değildir.

Ama işleri doğru yöne yönlendirmek için şu anda ne yapabilir ve yapmalısınız? İşleri hızlandırmak için yapabileceğiniz herhangi bir şey var mı yoksa sonsuza kadar beklemeye mahkum musunuz?

Instagram'da Beğeniler Nasıl Kazanılır

Hızlı düzetlemer harikadır, ancak uzun vadeli kazançlara odaklanmak da aynı derecede önemlidir. Şimdi ve gelecekte daha fazla Instagram Beğenisi almak istiyorsanız, çok yönlü bir strateji benimsemeniz gerekir.

Instagram nasıl daha fazla beğeni kazanılır

Öncelikle, sürekli olarak daha fazla Instagram Beğenisi almak istiyorsanız, öncelik vermeniz gereken şeyler şunlardır:

Yüksek Kaliteli Görüntüler Kullanın

Instagram'da başarının anahtarının kaliteli görüntüler yayınlamakta olduğu oldukça açık olmalı. Bu tür bir rekabetle, ikinci sınıf hiçbir şeye yer yoktur. Kesinlikle olağanüstü değilse ve anında çekici değilse, yayınlamaya değmez. Kelimenin tam anlamıyla - Instagram'da sönük fotoğraflar yayınlamaktan başka hiçbir şey yayınlamamak daha iyidir.

Instagram yüksek kaliteli görseller

Doğru Hashtag'i Kullanın

Kullandığınız her hashtag, gönderilerinizin hem erişimini hem de çekiciliğini genişletebilir. Bununla birlikte, genel olarak çok geniş, çok niş veya çok istekli olmaktan kaçınmak önemlidir. Yalnızca resimlerinizle %100 alakalı ve hedef kitleniz için değerli olan hashtag'leri kullanın. Ek olarak, araştırmalar, kullanılacak en uygun hashtag sayısının dokuz olduğunu gösteriyor, bu yüzden bunu hedefleyin.

Instagram doğru hashtag

Sürekli Olarak Yayınlayın

Süreklilik, hem yeni takipçileri çekmek hem de mevcut takipçileri gemide tutmak için çok önemlidir. Her ikisi de nihayetinde Beğenileri çekip çekmeyeceğinizi belirleyecektir. Bu nedenle, en yüksek kaliteli içeriği tutarlı ve sürekli olarak yayınlama alışkanlığı edinmelisiniz. Ne pahasına olursa olsun kuru ya da sessiz büyülerden kaçının - ya da tamamen unutulma riskiyle.

Instagram sürekli gönderi

Gönderinizi Çapraz Tanıtın

Bununla, Instagram'da yayınladığınız her şeyi olabildiğince çok sayıda çevrimiçi kanal aracılığıyla tanıtmak istiyoruz. Twitter, Facebook, Reddit vb. Kullanıyorsanız, çalışmalarınızı çapraz tanıtmak için bunları kullanın. Aynı şekilde, blogunuzun, web sitenizin ve hatta e-posta listenizin erişiminden yararlanın. İşinizi bulmalarını ve beğenmelerini istiyorsanız, onlara yol gösterin!

İnsanları ve Markaları Etiketleyin

İnsanları ve markaları etiketlemek, temelde etiketledikleriniz için bir takdir gösterisidir. Ya da en azından, endişelenenlere onlara değer verdiğinizi göstermek için bir mesaj. Genel olarak hashtaglerde olduğu gibi, dikkatli ve ölçülü kullanılması gereken bir stratejidir. Sadece ilgisi veya değeri olmayan rastgele etiketlerle değil.

Instagram insanlar ve markalar etiket

Konum Etiketlerini Kullan

Coğrafi etiketleme de şaşırtıcı derecede etkili olabilir ve izleyicilerinize nerede olduğunuza ve neler yaptığınıza dair bir fikir verir. Temelde bir topluluk duygusu oluşturmanın ve insanlarla daha derin bir düzeyde bağlantı kurmanın bir yoludur. Faaliyetlerinizi ve hareketlerinizi ne kadar anlarlar ve onlarla ne kadar ilgili olurlarsa, sizinle ilgilenme olasılıkları o kadar artar.

Instagram konum

En Aktif Saatlerde Yayınla

Instagram'daki aktif saatler, bir kitleden diğerine önemli ölçüde farklılık gösterir. Bu nedenle, kitlenizin ne zaman en aktif ve ilgili olduğunu belirlemek size kalmıştır. Sizin için özellikle gündüz veya gece uygun bir zaman değilse, gönderilerinizi maksimum etki için planlayın. Ve yine, her zaman kaliteye ve tutarlılığa odaklandığınızdan emin olun.

Bir Çekilişe Ev Sahipliği Yapın

Çoğu insan bir Bedava'ya karşı koyamaz, bu yüzden verdiğiniz şeyin özellikle kazançlı olması gerekmez. Bununla birlikte, yaptığınız şey ve hedeflediğiniz hedef kitle ile kesinlikle alakalı olmalıdır. Aksi takdirde, yaptığınız işle hiç ilgilenmeyen, çekiliş bittiğinde ortadan kaybolan insanları çekersiniz.

Instagram'da Gerçek Beğeniler Alın… Hızlı Yol

Yukarıdakilerin her biri iyi ve iyidir, ancak Instagram Beğenilerini hızlı alma sorununu çözmez. Önceliğiniz hız ise, tekerlekleri harekete geçirmek için her zaman Instagram beğenilerini satın alabilirsiniz.

Instagram'da Beğenileri satın alarak artırmak güvenli mi mantıklı mı? Neye ulaşmak istediğinize bağlıdır, ancak işe yarayabilecek bir stratejidir.

Beğeniler, daha fazla erişim, artan güvenilirlik ve algılanan popülerlik anlamına gelir. Bununla birlikte, Instagram Beğenilerini artırmayı seçersiniz ve faydalar aynıdır. İster organik olarak toplayın ister satın alın, yine de Instagram'a aynı mesajı gönderiyorlar.

Ve daha sonra, sonuç olarak aynı avantajlara erişim elde edersiniz.

Sonuç

Instagram'da Beğeniler kazanma girişimleri, işe yarayacaksa stratejik ve gerçekçi olmalıdır. Hızlı bir düzeltme için Instagram Beğenileri satın almak hızlı, kolay ve ucuzdur. Daha uzun vadeli kazançlar için, yukarıda özetlenen sekiz taktiğe odaklanmanız gerekir.

Bununla birlikte, kalite, tutarlılık ve alaka düzeyinin kritikliğine dikkat etmek önemlidir. Bunlar sonuçta içeriğinizin hedef kitlenize hitap edip etmediğini belirleyecek şeylerdir. İçeriğinizle karşılaşanların kendilerine ait organik Beğeniler bırakıp bırakmadığından bahsetmiyorum bile.


Bir sonra ki makale; Eklenecek
Diğer makaleler; Diğer Makaleler